Centrum Wspierania Biznesu w Dębnie
Telefon: +48 95 760 34 05
E-Mail: cwb@debno.pl
Adres: Ul. Daszyńskiego 20 74-400 Dębno Polska
Urząd Miejski w Dębnie
Telefon: +48 95 760 30 50
E-Mail: bok@debno.pl
Adres: ul. Piłsudskiego 5 74-400 Dębno Polska

Lokalizacja

Nasze Atuty

Położenie Gminy Dębno jest jej prawdziwym atutem. Dębno leży blisko granicy polsko-niemieckiej, w odległości 90 km od Berlina.

Inwestycje usytuowane w Dębnowskiej strefie ekonomicznej cieszą się bliską odległością nie tylko do granicy polsko-niemieckiej, Dębno leży też w niedalekiej odległości od dużych portów lotniczych oraz dużych i prężnie rozwijających się sąsiadujących miast.

— 44 km do Gorzowa
— 112 km do Szczecina
— 150 km do Zielonej Góry
— 200 km do Poznania

— 120 km do Port Lotniczy Szczecin-Goleniów
— 110 km do Port Lotniczy Berlin Schönefeld
— 180 km do Port Lotniczy w Poznaniu

0
Droga Ekspresowa S3
Myślibórz
0
Autostrada A-2
Frankfurt

Zachodnia Brama

4 Największe
przejścia graniczne.

Międzynarodowe przejścia graniczne obsługujące ruch osobowy i towarowy, na wyciągniecie ręki.

Przejście graniczne Lubieszyn-Linken

Dopuszczone dla ruchu osobowego i towarowego, położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Dobra, w miejscowości Lubieszyn.

Przejście graniczne Kostrzyn nad Odrą

Pojazdy o masie całkowitej do 7,5t z wyłączeniem pojazdów lawetowych i przewozu ładunków niebezpiecznych.

Przejście graniczne Słubice-Frankfurt

Drogowe przejście graniczne, położone w województwie lubuskim, w powiecie słubickim, w gminie Słubice, w miejscowości Słubice.

Przejście graniczne Świecko-Frankfurt

Drogowe przejście graniczne, położone w województwie lubuskim, w powiecie słubickim, w gminie Słubice, w miejscowości Świecko. Dopuszczone dla ruchu osobowego i towarowego.

Połączenia Lotnicze

Międzynarodowe
Porty Lotnicze.

Bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu wielu firm odgrywają podróże zagraniczne, bliska odległość do dużych, obsługujących wewnętrzne i między narodowe loty portów lotniczych, jest ważnym aspektem decydującym o lokalizacji przedsiębiorstwa.

Na Kołach

Transport &
Połączenia Drogowe.

Połączenia Drogowe
Najważniejsze drogi w regionie przebiegają przez miasto Dębno, stanowią połączenie większych aglomeracji z przejściami granicznymi. Przez Dębno przechodzi droga krajowa nr 23, która łączy miasto z siedzibą powiatu w Myśliborzu oraz z Kostrzynem nad Odrą. Od miasta Dębna rozpoczyna się droga wojewódzka nr 127, biegnąca do drogi krajowej nr 31, oraz droga wojewódzka nr 126, która idzie w kierunku Mieszkowic i dalej wzdłuż Odry.
drogi krajowe nr 23 Myślibórz – Sarbinowo i nr 31 Szczecin – Słubice

drogi wojewódzkie nr 126 Osinów Dolny – Dębno i nr 127 granica państwa – Dębno

Sieć Autobusowa
Zapewnia bezpośrednie połączenia Dębna z dużymi sąsiadującymi miastami jak z Poznaniem, Szczecinem, Zieloną Górą, Gorzowem Wlkp., Kostrzynem nad Odrą i Słubicami. Dodatkowo liczne połączenia busów i autobusowe miasta z okolicznymi wsiami umożliwiają dotarcie na czas wielu pracownikom lokalnych przedsiębiorstw.
PKS Dębno

PKS Myślibórz

Szlak Kolejowy
Przez miasto przebiega linia kolejowa, która łączący Myślibórz i Kostrzyn nad Odrą. Jednotorowa i niezelektryfikowana linia o numerze 410, na której odbywa się w dni robocze wyłącznie ruch towarowy o znaczeniu miejscowym. Natomiast kolejowe połączenia obsługujące ruch pasażerski znajdują się w bliskim sąsiedztwie od Dębna.
Kostrzyn nad Odrą

Boleszkowice

Miejsce

Lokalizacja
jest ważna.

Komfortowe położenie w znaczeniu dosłownym...

Gmina Dębno dzięki swojej wyjątkowej lokalizacji stwarza bardzo dobre warunki dla rozwoju każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Dzięki bliskiej odległości od kluczowych punktów, takich jak przejścia graniczne, duże miasta lub porty lotnicze, prowadzenie działalności w Dębnie jest wydajniejsze pod względem logistycznym i strategicznym. Hałas i ruch, jaki ciągną za sobą duże miasta, które tak samo, jak miasta z przejściami granicznymi lub portami lotniczymi bywają bardzo często zakorkowane i przepełnione, w Dębnie nie występuje, co pozwala zaoszczędzić czas oraz uniknąć wielu stresów w codziennym funkcjonowaniu wielu firm.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z Nami,
w celu omówienia Twojego projektu.

Napisz,  zadzwoń lub odwiedź Biuro Centrum Wspierania Biznesu w Dębnie w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Ten post dostępny jest także w języku: English (Angielski) Deutsch (Niemiecki)

Skip to content